Cennik

PODSTAWOWE CENY PIECZĄTEK

Wagraf:

Wagraf 1S – 20,90 zł. brutto + przesyłka
Wagraf 2S – 21,90 zł. brutto + przesyłka
Wagraf 3S – 23,90 zł. brutto + przesyłka
Wagraf 4S – 26,90 zł. brutto + przesyłka
Wagraf 5S – 51,90 zł. brutto + przesyłka
Wagraf 6 – 52,90 zł. brutto + przesyłka
Wagraf 7 – 57,90 zł. brutto + przesyłka
Wagraf 8 – 61,90 zł. brutto + przesyłka

Colop:

Colop C10 – 25,50 zł. brutto + przesyłka
Colop C20 – 26,90 zł. brutto + przesyłka
Colop C30 – 28,90 zł. brutto + przesyłka
Colop C40 – 29,90 zł. brutto + przesyłka
Colop C50 – 51,90 zł. brutto + przesyłka
Colop C60 – 60,90 zł. brutto + przesyłka

Pieczątki online to znaczne ułatwienie zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Już teraz możesz bez problemu wybrać projekt czy napis, a następnie po prostu opłacić zamówienie. Dzięki temu proces kupowania pieczątek staje się niezwykle intuicyjny i nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Obecnie ma to szczególne znaczenie, gdy kupujesz większą liczbę pieczątek. Porównaj ceny, a szybko okaże się, że pieczątki online to opcja, która zdecydowanie Ci się opłaca. Przede wszystkim zyskasz, kiedy zdecydujesz się zamówić je właśnie u nas!

Tanie pieczątki — przestań przepłacać

Dużą zaletą naszych pieczątek jest również to, że są dostępne w naprawdę korzystnych cenach. Sprawia to, że to doskonała oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw. Tym bardziej że niejednokrotnie w jednej firmie potrzebnych jest wiele różnych pieczątek. Udostępniamy szczegółowy cennik, aby każdy nasz klient z góry wiedział, ile kosztują nasze pieczątki online. Koszt zawsze zależy również od wielkości wybranego przez Ciebie modelu. Oczywiście im większa ma być zakupiona u nas pieczątka, tym cena także poszybuje w górę.

Pieczątki online tanio — szeroki wybór w niskiej cenie

To, że dzięki naszym usługom możesz wyraźnie zaoszczędzić, nie oznacza, że masz do czynienia z niską jakością. Wręcz przeciwnie! Warto podkreślić, że sprzedajemy produkty dwóch marek, będących liderami tej branży — mowa tutaj o firmie Wagraf i Colop. Przedsiębiorcy i indywidualni klienci cenią ich za wyjątkową solidność, ale też za naprawdę estetyczne produkty. Nasza oferta jest różnorodna, więc na pewno każdy znajdzie taki rodzaj pieczątek, które akurat najbardziej potrzebuje. Postanowiliśmy również zaproponować naprawdę korzystny cennik, który jest w stanie sprostać oczekiwaniom każdego. Szczycimy się tym, że sprzedajemy tanie pieczątki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na rynku nie ma zbyt wiele takich ofert, jak nasza. Dlatego właśnie u nas możesz zamówić dla siebie lub dla swojej firmy pieczątki online tanio bez utraty jakości.