Konfigurator

Zapewniamy stemple na zamówienie wyróżniające się profesjonalnym wyglądem, a także wyjątkową skutecznością. Dzięki temu masz pewność, że wykonasz nimi wiele pieczątek, a w ciągu pracy na pewno Cię nie zawiodą. Maksymalnie dbamy o wysoką jakość oferowanych przez nas produktów, dlatego zapewniamy stemple na zamówienie najbardziej znanych marek typu Wagraf, Colop czy Trodat. Dodatkowo dostępne są u nas pieczątki online — w ciągu dosłownie chwili zaprojektujesz je przy pomocy intuicyjnego konfiguratora. Spróbuj, a przekonasz się, jak jest to łatwe i szybkie. Tym bardziej że program jest naprawdę prosty w obsłudze, więc z łatwością stworzysz dokładnie taki stempel, jakiego szukasz.

Czym wyróżniają się stemple personalizowane?

Indywidualnie dobrane pieczątki są maksymalnie dopasowane do Twoich wymagań. Jednak nie ogranicza się to jedynie to ich wyglądu, ale również do jakości. W końcu stemple personalizowane na pewno staną się stałym wyposażeniem Twojego biura. Dzięki wysokiej jakości tuszu oraz wyjątkowo wytrzymałej obudowie stemplowanie stanie się dla Ciebie naprawdę przyjemne i łatwe. Nareszcie możesz zapomnieć o mocnym naciskaniu lub zaschniętym tuszu, bo w naszym sklepie znajdziesz pieczątki personalizowane, które wyróżniają się niezwykłą wygodą. W ten sposób praca biurowa, wypełnianie dokumentów, adresowanie kopert, a nawet uzupełnieni dat staną się Twoimi ulubionymi zajęciami.

Pieczątki online zaprojektuj u nas!

Zapewniamy stemple, które są w pełni spersonalizowane i dostosowane do Twoich potrzeb. W końcu przygotowane przez nas pieczątki na zamówienie mogą mieć dowolny rozmiar czy kształt np. kwadratowe, prostokątne i okrągłe. W ten sposób są jeszcze bardziej funkcjonalne, ponieważ można je wykorzystać w trakcie stemplowania różnych dokumentów — z większą lub mniejszą ilością miejsca. Poza tym bez problemu dodasz na powierzchni pieczątki najbardziej istotne informacje. Możesz też dowolnie wybrać jego rodzaj i format — datownik, numerator czy tradycyjny stempel na zamówienie. Po prostu u nas na pewno stworzysz pieczątkę, która stanie się niezbędnym elementem wyposażenia Twojego biura. Dlatego wybierz wersję dopasowaną do Twoich potrzeb, a przekonasz się, ile czasu i energii zaoszczędzisz dzięki wysokiej jakości pieczątkom.